Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lordofon - Taconafide
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.04
2014
KONKURS NA NAJLEPSZY KOMIKS O UCHODŹCACH

KONKURS NA NAJLEPSZY KOMIKS O UCHODŹCACH

 
KONKURS NA NAJLEPSZY KOMIKS O UCHODŹCACH
Umiesz rysować? Grafika komputerowa to Twoja pasja? Komiksy to Twój żywioł? Jeśli tak... Pokaż nam uchodźców swoimi oczami!

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów szkół wyższych do nadsyłania komiksów o uchodźcach!

Nadesłane prace wezmą udział w organizowanym przez Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć  ogólnopolskim konkursie na najlepszy komiks o tematyce uchodźczej. Patronat nad wydarzeniem objęło Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców.

Konkurs jest częścią kampanii społecznej "Daj im szansę!" mającej na celu edukację polskiego społeczeństwa na temat uchodźców. Chcemy mówić o tym, kim są uchodźcy, dlaczego uciekają z własnych krajów, jakie są ich problemy oraz jakie stoją przed nimi wyzwania. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na kwestię rodzin zmagających się z problemem uchodźstwa.

Czekamy na Wasze komiksy, będące pracą plastyczną, bądź grafiką komputerową do dnia 5 maja 2014 r. ( liczy się data wpływu). Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać na poniższy adres:

Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć
ul. Krowoderska 11/ 7
31- 141 Kraków
z dopiskiem: konkurs na komiksy


W przypadku prac w formie grafiki komputerowej należy je wysyłać wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia na konkurs na adres mailowy sobczyk@pomocprawna.org.

Autor najwyżej ocenionej pracy w każdej z kategorii otrzyma Tablet Graficzny Wacom Intuos MANGA A6- sprzęt wprost wymarzony do tworzenia komiksów.
Nagrodą dodatkową w kategorii wiekowej studentów jest ufundowany przez Pana Ziyada Raoofa nocleg z kolacją dla dwóch osób w podkrakowskim Dworze w Tomaszowicach.
Dodatkowo, najwyżej ocenione prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy z okazji Dnia Uchodźcy w czerwcu 2014 r. Krakowie oraz na plakatach, które będą rozesłane do szkół, uczelni i innych instytucji.

Nadesłane komiksy zostaną ocenione przez komisję składającą się z przedstawicieli organizacji działających na rzecz uchodźców i przedstawiciela świata sztuki.

Konkurs organizowany jest przez Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć w ramach projektu "Daj im szansę!- Wsparcie prawne i informacyjne osób szczególnej troski poszukujących ochrony w Polsce i przeciwdziałanie przemocy seksualnej i ze względu na płeć w ośrodkach dla osób ubiegających się o status uchodźcy.", finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców oraz Budżetu Państwa. Projekt jest realizowany we współpracy z Urzędem do Spraw Cudzoziemców.

Najświeższych informacji o konkursie  szukajcie na profilu CPPHN w portalu Facebook www.facebook.com/pomocprawna.org oraz na stronie www.pomocprawna.org. W razie pytań piszcie na adres mailowy:sobczyk@pomocprawna.org.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners