Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Guns N' Roses - Yesterdays
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.03
2014
KLUB STUDIO ZAPRASZA

KLUB STUDIO ZAPRASZA

 
KLUB STUDIO ZAPRASZA
Przypominamy o najbliższych koncertach, które odbędą się w klubie Studio oraz o kwietniowym występie Artura Rojka. Szczegóły dostępne poniżej.

 

 

21 marca w krakowskim Klubie Studio wystąpi Kamil Bednarek, jedna z najlepiej rozpoznawalnych twarzy współczesnego polskiego reggae. Pierwsze muzyczne kroki artysta ten stawiał jako wokalista powstałej w 2008 roku formacji StarGuardMuffin.

BEDNAREK

21 marca 2014, godz. 20:00

 

 

 

 

 

29 marca na scenie Klubu Studio wystąpią Strachy na Lachy – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup rockowych przełomu wieków. Jej założycielami są Krzysztof "Grabaż" Grabowski oraz Andrzej "Kozak" Kozakiewicz znani z Pidżamy Porno.

 

STRACHY NA LACHY, ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW, THE LOLLIPOPS

29 marca 2014, godz. 19:00

 

 

 

 

 

      

6 kwietnia w Klubie Studio wystąpi Artur Rojek. Artysta zaprezentuje wówczas materiał ze swojego solowego albumu, który ma ujrzeć światło dzienne wiosną 2014 roku. Artur Rojek przez dwadzieścia lat był autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą zespołu Myslovitz, przez trzy lata był również członkiem projektu Lenny Valentino. W 2012 roku zdecydował się na solową karierę.     

 

ARTUR ROJEK

6 kwietnia 2014, godz.: 20:00

 

 

 

 

 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners