Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Animals - House Of the Rising Sun
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.10
2014
Klub Studio w listopadzie

Klub Studio w listopadzie

 
Klub Studio w listopadzie
Po mocnym rozpoczęciu sezonu krakowski Klub Studio nie zwalnia tempa: w listopadzie będzie można usłyszeć czołówkę polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie również koncertów zagranicznych gwiazd.

W listopadzie w Klubie Studio wystąpią:

05.11 BAND BOOMBOX

07.11 KABANOS

08.11 CHET FAKER

09.11 TARJA TURUNEN

13.11 ARTUR ROJEK

13 listopada w Klubie Studio wystąpi Artur Rojek, były wokalista grupy Myslovitz, obecnie artysta solowy. Muzyk zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który został wydany na początku kwietnia 2014 roku.

14.11 MARIA PESZEK

15.11 WINTER FEST: SKINDRED

16.11 JANUSZ PANASEWICZ

21.11 Kabaret LIMO

To z pewnością smutna informacja dla przeważającej większości fanów kabaretu w Polsce – wraz z końcem 2014 roku swoją działalność kończy Kabaret Limo, jedna z najpopularniejszych formacji polskiej sceny. Na szczęście 21 listopada krakowska publiczność będzie mogła ją zobaczyć na żywo ostatni raz – w przekrojowym programie zawierającym wszystkie najbardziej pamiętne skecze i piosenki Kabaretu oraz materiał nieco zapomniany, lecz z pewnością warty uwagi.


 

23.11 CZESŁAW ŚPIEWA - trasa "Księga Emigrantów. Tom 1"

Czym trochę zwariowany Czesław i jego nie mniej oryginalni przyjaciele zaskoczą w Krakowie? Czy zaprezentują swoje rockowe, niesforne oblicze, czy też będą czarować delikatnym, lirycznym brzmieniem? A może połączą jedno i drugie tworząc nieobliczalny gatunkowy i emocjonalny melanż? Jak nowy materiał zabrzmi na żywo? Odpowiedzi na te pytania poznają wszyscy ci, którzy 23 listopada odwiedzą Klub Studio.

25.11 FISMOLL

25 listopada scena Klubu Studio stanie się areną dźwięków wyjątkowych, poetyckich, bezpretensjonalnych i świeżych – tak bowiem brzmi twórczość Fismolla.

28.11 ANIA DĄBROWSKA

Ania jest laureatką ośmiu Fryderyków i wielu innych nagród branżowych. Jej przedostatnia płyta, „Ania Movie”, była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Łącznie sprzedano ponad dwieście tysięcy płyt tej artystki.

29.11 RENATA PRZEMYK - promocja nowej płyty "Rzeźba Dnia"

29 listopada w Klubie Studio wystąpi Renata Przemyk. Będzie to wyjątkowy koncert, podczas którego artystka promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo: płytę „Rzeźba dnia”. Po kilkuletniej artystka powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem, który wielu zaskoczy, nikogo zaś na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

Wszelakie informacje dotyczące szczegółów wydarzeń w Klubie Studio można odnaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej www.klubstudio.pl oraz facebookowym fanpage’u.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners