My Chemical Romance - Dead!

Kliszożercy

Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji "Kliszożerców" organizowanej przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tegoroczna edycja została uwzględniona w kalendarzu wydarzeń Krakow Photo Fringe 2014.

Jeżeli masz artystyczną duszę i chciałbyś sprawdzić się w konkursie, wyślij do nas zdjęcie z odpowiedniej kategorii:

1) ,,Ocalić od zapomnienia'' - fotografia analogowa

2) ,,Gdy nikt nie patrzy'' - fotografia cyfrowa

3) ,,Teatr cieni'' - fotografia cyfrowa

4) ,,Złap codzienność'' - nowość! Nadsyłanie zdjęć przez aplikację Instagram.

Prace, które nam nadeślecie, będą skrupulatnie ocenianie przez profesjonalne jury. Finał tegorocznej edycji „Kliszożerców” odbędzie się 5 czerwca, w trakcie, którego będzie miał miejsce finałowy wernisaż w Cafe Szafe przy ulicy Felicjanek 10. Zostaną wtedy ogłoszone wyniki oraz przyznane nagrody dla zwycięzców 4 kategorii konkursowych, a także Nagroda Główna.  Nie trać, więc czasu i pokaż nam świat widziany Twoimi oczami, za pomocą obiektywu.

Serdecznie zapraszamy do udziału, powodzenia!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.kliszozercy.nzsuek.pl