Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE RASMUS - Guilty
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.02
2014
Karnawałowe szaleństwo w toku

Karnawałowe szaleństwo w toku

 
Karnawałowe szaleństwo w toku
Krakowscy studenci, entuzjaści dobrej zabawy zdecydowanie mają teraz swój czas i to właśnie z myślą o nich Pepsi przygotowało zaproszenia na Miks Show - najbardziej zmiksowaną i orzeźwiającą imprezę karnawałową w Krakowie!

Miks Show odbędzie się już 26 lutego w krakowskim klubie Point przy ul. Szewskiej 4. Start o godzinie 21.00. Wrażeń na pewno nie zabraknie, szczególnie, że główną atrakcją będzie pokaz barmański fenomenalnego duetu Flair Factory znanego m.in. z programu „Mam Talent”. Pod ich profesjonalnym okiem, w ramach Akademii Mixologii i zgodnie z ideą „Wymyśl swój Miks” będzie można także zgłębić sekrety miksowania i nauczyć się jak przygotowywać oryginalne, kolorowe i orzeźwiające miksy dla siebie i znajomych. Wielbiciele dobrej muzyki również znajdą coś dla siebie, o klimat zadba DJ NOZ,
a wokalnie imprezę uświetni Georgina Tarasiuk. Dla wszystkich uczestników będą także specjalne niespodzianki!

Śledźcie nasza ramówkę - będziemy rozdawac zaproszenia ! ! !

Dodatkowo ciekawe przepisy i inspiracje do miksowania, prosto od profesjonalnych barmanów, można znaleźć także na stronie: www.wymyslswojmiks.pl.

Czego się spodziewać?

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners