Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kolonia fabryczna - Kuderski
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.11
2013
Karmimy Psiaki z Bookeriadą!

Karmimy Psiaki z Bookeriadą!

 
Karmimy Psiaki z Bookeriadą!
Akcja Karmimy Psiaki organizowana we współpracy z portalem Bookeriada.pl wychodzi naprzeciw przedświątecznej gorączce. Chcemy Was zachęcić do niesienia pomocy w tym trudnym dla psiaków okresie, jakim jest zima.

Wystarczy, że oddasz swoje przeczytane już książki na rzecz bezdomnych psiaków.
Wystarczy, że przyjdziesz i wybierzesz książki na prezent dla swoich bliskich, z których cały dochód przeznaczony zostanie dla KarmimyPsiaki. Gwarantujemy, że ceny tych książek będą symboliczne (ok. 10-15 zł!). Ta świadomość, że kupując pomogłeś, będzie z Tobą przez całe święta. Jeśli Twoi bliscy się o tym dowiedzą, jeszcze milej i przyjemniej będzie im przyjąć od Ciebie ten podarunek.

Przyjdź na jedyną taką przedświąteczną wymianę książek!

Zapraszamy tych, którzy mają książki i chcą je oddać oraz tych, którzy chcą zaopatrzyć się w nowe pozycje do swojej biblioteczki lub chcą zrobić prezent komuś bliskiemu.

Nowe książki, płyty, gry zasponsorują: księgarnia Hatteria.pl, Wydawnictwo Alter i Wydawnictwo Czerwony Konik.

Zachęcamy do pomagania razem z nami!

Widzimy się w sobotę w Cafe Foyer, w podziemiach Teatru im. Juliusza Słowackiego.
Startujemy o 13:00, akcja potrwa ok. 3h. Będziemy odbierać książki i od razu przekazywać na sprzedaż.
Wszystkie książki, które otrzymamy, a które nie zostaną kupione, przekażemy na aukcję charytatywną na rzecz bezdomnych psiaków.

PS: Jeśli jesteś z innego miasta i chcesz przekazać książki na rzecz akcji KarmimyPsiaki, wyślij je na adres: Fundacja Sarigato: ul. Dajwór 14/20, Kraków 31-052.

O akcji – Łączymy siły!

Karmimy Psiaki to największa taka akcja w Polsce. Pomaga w adopcjach i dostarczaniu karmy schroniskom z całej Polski. Dzięki niej co najmniej jeden psiak na tydzień znajduje nowy dom, a uczestnicy „wyklikują” kolejne kilogramy karmy, które są przekazywane!

Zebrano już ponad 100 000 posiłków, a w akcji wzięło udział ponad 300 000 osób. Inicjatywę wsparło wiele znanych osób, między innymi: Ewa Bem, Joanna Krupa, Martyna Wojciechowska, Doda, czy zespół Myslowitz, a Patronaty honorowe sprawują Prezydenci Miast oraz Marszałkowie Województw. Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji można zobaczyć na naszej stronie interentowej: www.karmimypsiaki.pl/info.

Bookeriada to miejsce dla wszystkich miłośników książek – centrum informacji o wydarzeniach literackich, kącik recenzji, ciekawe znaleziska, konkursy z nagrodami a także projekt cyklicznych imprez pt. Drugie Życie Książki, mający na celu promowanie kultury czytania i wykorzystanie potencjału tradycyjnych, papierowych dzieł, które ciągle są zakupem stosunkowo drogim.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners