Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Animals - Don't Let Me Be Misunderstood
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.03
2014
Karmimy Psiaki

Karmimy Psiaki

 
Karmimy Psiaki
W niedzielę 9 marca w Forum Przestrzenie odbędzie się akcja charytatywna ‘’Czytamy dla Karmimy Psiaki’’ na rzecz głodnych i bezdomnych psiaków. Każdy, kto chce wesprzeć akcje może przyjść i kupić za symboliczną kwotę książkę a cały dochód zostanie wykorzystany na zakup karmy dla krakowskiego schroniska. Organizatorem spotkania jest karmimypsiaki.pl

Karmimypsiaki.pl to ogólnopolska akcja, która ma na celu zbieranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. Dotychczasowe działania Karmimypsiaki.pl pozwoliły już zebrać ponad 130 000 posiłków, które zostały przekazane schroniskom w całej Polsce. Stale prowadzone są akcje wspierające adopcje bezdomnych psiaków. Do tej pory udało się znaleźć nowe domy dla niemal 300 zwierząt. Dzięki zaangażowaniu uczestników inicjatywy karmimypsiaki.pl przynajmniej raz w tygodniu ktoś adoptuje bezdomnego psa.

‘’Czytamy dla Karmimy Psiaki’’ to kolejne wydarzenie inicjatywy karmimypsiaki.pl które ma na celu połączenie miłośników kultury i pomoc  bezdomnym zwierzętom. Robimy wszystko, by pomagać jeszcze bardziej! Po sukcesie pierwszych kiermaszów w Krakowie i Warszawie dzięki którym udał o się zakupić ponad 800kg karmy postanowiliśmy rozszerzyć zasięg akcji na całą Polskę. W Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku  zostaną zorganizowane spotkania podczas których  każdy będzie mógł oddać lub zakupić książkę tym samym pomagając bezdomnym psiakom. Wszyscy chętni mogą też przy pomocy zespołu Karmimy Psiaki zorganizować kiermasz książek w swoim mieście.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą przydać się w schroniskach dla zwierząt jak koce, dywany, smycze, obroże. Ponadto partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód ze sprzedaży przeznaczy będzie w formie darowizny na rzecz akcji karmimypsiaki.pl.


Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji można zobaczyć na: www.karmimypsiaki.pl/info
 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/507494726037761/

Termin i miejsce:
9 marca – Forum Przestrzenie (ul. Marii konopnickiej 28) od godziny 12 do 16.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners