Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Rezerwat - Zaopiekuj Sie Mna
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.05
2014
Juwenalia czas zacząć!

Juwenalia czas zacząć!

 
Juwenalia czas zacząć!
Już dzisiaj, 12 maja, rozpoczyna się pięćdziesiąta edycja Juwenaliów Krakowskich! Juwenalia w Krakowie to najstarsza tego typu impreza w Polsce – pierwsze wzmianki o swawolach żaków pochodzą już z XV wieku. W 1964 roku Juwenalia Krakowskie przyjęły swoją obecną nazwę. Z tego okresu pochodzi również wiele tradycji, między innymi barwny korowód fantazyjnie poprzebieranych studentów, który co roku zmierza w kierunku Rynku Głównego, gdzie Władze Krakowa przekazują na ręce żaków klucze do bram Miasta, co potwierdza symboliczne przejęcie rządów przez studencki stan. W tym roku korowód i uroczystości na Rynku odbędą się w piątek, 16 maja.

 

 

W tym roku korowód i uroczystości na Rynku odbędą się w piątek, 16 maja. Pozostałe wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.

 

 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners