Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

U2 - Beautiful Day
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.03
2014
JP 2 na PK

JP 2 na PK

 
JP 2 na PK
Przekazujemy wiadomość od duszpasterstwa U Brata oraz RODS: „Czuwanie młodzieży miasta Krakowa” - 9 rocznica śmierci bł. Jana Pawła II

Już niedługo (2 kwietnia) przypada 9 rocznica śmierci Jana Pawła II. Jak co roku na Akademikach Politechniki (ul. Skarżyńskiego) odbędzie się Msza święta o godz. 20.30. Zaprosiliśmy na to wydarzenie Kardynała Stanisława Dziwisza, który zaproponował aby wtedy zgromadzić wszystkich całą młodzież miasta Krakowa. Zgodził on się również przewodniczyć tej Mszy świętej.
Dlatego w imieniu studentów Duszpasterstwa Akademickiego „U Brata” oraz studentów Politechniki Krakowskiej pragnę serdecznie zaprosić was z waszymi duszpasterzami na to wydarzenie, które będzie miało miejsce 2 kwietnia (w środę).
Rozpoczynamy o godz. 19.00.
W programie:
19.00 - Tańce lednickie dla Jana Pawła II
19.30 - Konferencja ks. Wojciecha Węgrzyniaka
20.30 - Msza święta pod przewodnictwem Kardynała Stanisława Dziwisza
22.00 - Czuwanie modlitewne
Ok. 23.00 - zakończenie

W załączniku jest plakat zapraszający na to wydarzenie. Proszę o nagłośnienie tego spotkania. Niech wszyscy razem zejdziemy się w ten wieczór aby dziękować Bogu za dar Jana Pawła II. Czcigodnych duszpasterzy zapraszam do koncelebry. Proszę o zabranie alby i stuły koloru białego.

Szczęść Boże!!!
Ks. Krzysztof Wąs

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners