Mela Koteluk - Spadochron

Jest praca! XVI edycja Inżynierskich Targów Pracy nadchodzi!

Masz dość przeglądania dziesiątek portali w poszukiwaniu pracy? Wizja szukania zatrudnienia po skończeniu studiów wywołuje u Ciebie przerażenie? Rozwiązanie Twoich problemów już wkrótce będzie na wyciągnięcie ręki!

Szukanie pracy kojarzy Ci się z wysiłkiem. Męczy Cię wysyłania setek CV i wysłuchiwania ciągłego “oddzwonimy”. Najwyższy czas, żeby pomóc szczęściu! Przyjdź na Halę TS Wisła 12 i 13 marca i daj się znaleźć pracodawcy!

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków ponownie chce pomóc studentom stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Przedstawiciele ponad 50 firm, informacje o procesach rekrutacyjnych, profilu idealnego kandydata oraz możliwości odbycia staży i praktyk - wszystko to i jeszcze więcej w jednym miejscu. Chcesz porozmawiać z potencjalnym pracodawcą albo znaleźć wymarzoną pracę bez miesięcy prób i starań? Nie może Cię tam zabraknąć!

Szczegóły na: www.itp.BEST.krakow.pl oraz www.facebook.com/BEST.itp