Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.02
2014
Jest praca! XVI edycja Inżynierskich Targów Pracy nadchodzi!

Jest praca! XVI edycja Inżynierskich Targów Pracy nadchodzi!

 
Jest praca! XVI edycja Inżynierskich Targów Pracy nadchodzi!
Masz dość przeglądania dziesiątek portali w poszukiwaniu pracy? Wizja szukania zatrudnienia po skończeniu studiów wywołuje u Ciebie przerażenie? Rozwiązanie Twoich problemów już wkrótce będzie na wyciągnięcie ręki!

Szukanie pracy kojarzy Ci się z wysiłkiem. Męczy Cię wysyłania setek CV i wysłuchiwania ciągłego “oddzwonimy”. Najwyższy czas, żeby pomóc szczęściu! Przyjdź na Halę TS Wisła 12 i 13 marca i daj się znaleźć pracodawcy!

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków ponownie chce pomóc studentom stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Przedstawiciele ponad 50 firm, informacje o procesach rekrutacyjnych, profilu idealnego kandydata oraz możliwości odbycia staży i praktyk - wszystko to i jeszcze więcej w jednym miejscu. Chcesz porozmawiać z potencjalnym pracodawcą albo znaleźć wymarzoną pracę bez miesięcy prób i starań? Nie może Cię tam zabraknąć!

Szczegóły na: www.itp.BEST.krakow.pl oraz www.facebook.com/BEST.itp

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners