Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Makowiecki Band - Can't Get You Out Of My Head
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.12
2014
Folk Off Tour

Folk Off Tour

 
Folk Off Tour
FOLK OFF TOUR: SPIĘTY, HAŃBA!, STUDIUM INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH 12 grudnia 2014, godzina 20:00 Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4.

Folk Off Tourto wyjątkowa trasa koncertowa, podczas której w muzyczną podróż po Polsce udadzą się przedstawiciele zróżnicowanych odmian muzyki folkowej. Klub Studio będzie przystankiem tej trasy – 12 grudnia w Krakowie zobaczymy Spiętego w programie "Antyszanty", Hańbę! oraz Studium Instrumentów Etnicznych.

 

Hubert „Spięty” Dobaczewskiw latach 1998–2003 występował z hip-hopową grupą Koli, zaś od roku 1999 jest wokalistą i gitarzystą zespołu Lao Che; odpowiada również za teksty utworów zamieszczonych na płytach kapeli. Solowa płyta oraz projekt koncertowy – „Antyszanty” – odbił się szerokim echem i został okrzyknięty najważniejszym muzycznym wydarzeniem roku 2009 w Polsce.

Hańba!to zbuntowana orkiestra podwórkowa. Grupę tworzy czterech muzyków z niemałym stażem grania w zespołach folkowych, punkowych, metalowych, nawet elektronicznych. Wspólnie postanowili założyć zespół z gatunku „political music fiction”, który w swojej twórczości łączy miejski folk z okresu międzywojnia z punkowym buntem.

Studium Instrumentów Etnicznychto grupa, której siłą jest potężna kreatywność i niczym nieskrępowana potrzeba tworzenia. Jej członkowie uważają, że w twórczości „nie ma miejsca na strach”. Są doceniani przez publiczność i dziennikarzy. Maciej Szajkowski twierdzi, że „takie zjawiska zachodzą w kosmosie raz na kilkadziesiąt lat, to koincydencja sił natury i talentu”.

 

Ceny biletów:

30 zł (w przedsprzedaży) / 35 zł (w dniu koncertu+

 

Bilety są dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży Ticketpro i Ebilet oraz online na www.ticketpro.pl i www.ebilet.pl.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

 

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners