Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Ting Tings - That's Not My Name
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.12
2013
Exchange Zone

Exchange Zone

 
Exchange Zone
Erasmus Students Network na PK robi, co może, by przekonać was do wyjazdu na Erasmusa. Projekt Exchange Zone ma wam ułatwić decyzję!

 

Spotkanie adresowane jest do wszystkich studentów Politechniki Krakowskiej, zainteresowanych wyjazdem na studia za granicę z programu Erasmus.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli niespotykaną okazję otrzymać informację z pierwszej ręki na temat samego wyjazdu i pobytu w danym mieście. Nasi mówcy to zarówno obecni Erasmusi przebywający obecnie w Krakowie, jak i polscy studenci, którzy już skorzystali z niesamowitej oferty Erasmusa.

Podczas spotkania, odpowiemy na każde nurtujące was pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Omawianymi państwami będzie Hiszpania oraz Portugalia. Oczywiście informacje udzielone podczas eventu będą przydatne również dla zainteresowanych studiami w innych państwach.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners