Amy Macdonald - Slow It Down

Exchange Zone

Erasmus Students Network na PK robi, co może, by przekonać was do wyjazdu na Erasmusa. Projekt Exchange Zone ma wam ułatwić decyzję!

Spotkanie adresowane jest do wszystkich studentów Politechniki Krakowskiej, zainteresowanych wyjazdem na studia za granicę z programu Erasmus.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli niespotykaną okazję otrzymać informację z pierwszej ręki na temat samego wyjazdu i pobytu w danym mieście. Nasi mówcy to zarówno obecni Erasmusi przebywający obecnie w Krakowie, jak i polscy studenci, którzy już skorzystali z niesamowitej oferty Erasmusa.

Podczas spotkania, odpowiemy na każde nurtujące was pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Omawianymi państwami będzie Hiszpania oraz Portugalia. Oczywiście informacje udzielone podczas eventu będą przydatne również dla zainteresowanych studiami w innych państwach.