Amarok - Massa

Dzień Lądowca i Architekta

Studenci Wydziału Inżynierii Lądowej oraz Wydziału Architektury! Mamy przyjemność zaprosić Was na nietuzinkowe wydarzenie: "Dzień Lądowca i Architekta", który będzie odbywał się w dniach 19.05-23.05.2014 na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej.

Plan "Dni Lądowca i Architekta":

19.05.2014,
godz. 11:00,

miejsce: plac przy galerii GIL

- prezentacje kół naukowych
- pokazy BHP
- przegląd prac studentów WA
- stanowisko Małopolskiej Okręgowej Inspekcji Pracy
- pokaz nowoczesnego autobusu EURO 6
- inne

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy poczęstunek oraz wiele gier, zabaw i konkursów!

22.05.2014, godz. 16:00,

miejsce: Działownia PK

- prelekcja dot. Uprawnień Budowlanych prowadzona przez przedstawiciela Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
- wykład Przedstawiciela Wydziału Architektury