Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Popsysze - Popsysze / She's A Pumpkin
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.03
2014
Dni Kariery AIESEC

Dni Kariery AIESEC

 
Dni Kariery AIESEC
Szukasz pracy? Jesteś w trakcie studiów? A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem? Mamy coś, co powinno Cię zainteresować! 24 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się Dni Kariery®, czyli targi pracy, staży oraz praktyk. Wydarzenie powstało z myślą o krakowskich studentach i absolwentach, aby umożliwić im nawiązanie bezpośredniego kontaktu ze swoim potencjalnym pracodawcą.

Osoby odwiedzające targi będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ponad siedemdziesięciu firm, często o globalnym zasięgu, dowiedzieć się jak dokładnie funkcjonuje dane przedsiębiorstwo, zdobyć dokładniejsze informacje, na temat określonego stanowiska pracy, a także wziąć udział w przydatnych szkoleniach, w tym roku organizowanych przez Aon Hewitt oraz Motorola Solutions.

Dni Kariery® gromadzą co roku kilka tysięcy studentów. Wciąż rosnąca liczba odwiedzających powoduje, że pracodawcy coraz chętniej biorą udział w tym wydarzeniu. Przedsiębiorcy odwiedzający targi to np. zwycięzcy konkursów na najlepszego pracodawcę, między innymi.: EY, Procter & Gamble, PwC, Deloitte, MARS Polska i wiele innych!

Organizatorami targów są członkowie organizacji studenckiej AIESEC. Jej głównym celem jest umożliwienie młodym ludziom rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach oraz ukształtowanie w nich umiejętności leaderskich, które pozwolą im na odkrycie własnego potencjału i wykorzystanie go w przyszłości.

Zagwarantuj sobie dobry start w przyszłą karierę i już 24.03 weź udział w krakowskiej edycji Dni Kariery®. Nie zapomnij zabrać ze sobą CV!

Więcej informacji na: www.dnikariery.pl/krakow oraz https://www.facebook.com/events/453166788144096/?fref=ts

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners