Kygo - Never Let You Go

Dni Kariery AIESEC

Szukasz pracy? Jesteś w trakcie studiów? A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem? Mamy coś, co powinno Cię zainteresować! 24 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się Dni Kariery®, czyli targi pracy, staży oraz praktyk. Wydarzenie powstało z myślą o krakowskich studentach i absolwentach, aby umożliwić im nawiązanie bezpośredniego kontaktu ze swoim potencjalnym pracodawcą.

Osoby odwiedzające targi będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ponad siedemdziesięciu firm, często o globalnym zasięgu, dowiedzieć się jak dokładnie funkcjonuje dane przedsiębiorstwo, zdobyć dokładniejsze informacje, na temat określonego stanowiska pracy, a także wziąć udział w przydatnych szkoleniach, w tym roku organizowanych przez Aon Hewitt oraz Motorola Solutions.

Dni Kariery® gromadzą co roku kilka tysięcy studentów. Wciąż rosnąca liczba odwiedzających powoduje, że pracodawcy coraz chętniej biorą udział w tym wydarzeniu. Przedsiębiorcy odwiedzający targi to np. zwycięzcy konkursów na najlepszego pracodawcę, między innymi.: EY, Procter & Gamble, PwC, Deloitte, MARS Polska i wiele innych!

Organizatorami targów są członkowie organizacji studenckiej AIESEC. Jej głównym celem jest umożliwienie młodym ludziom rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach oraz ukształtowanie w nich umiejętności leaderskich, które pozwolą im na odkrycie własnego potencjału i wykorzystanie go w przyszłości.

Zagwarantuj sobie dobry start w przyszłą karierę i już 24.03 weź udział w krakowskiej edycji Dni Kariery®. Nie zapomnij zabrać ze sobą CV!

Więcej informacji na: www.dnikariery.pl/krakow oraz https://www.facebook.com/events/453166788144096/?fref=ts