Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.01
2015
Cracow Electronic Boom

Cracow Electronic Boom

 
Cracow Electronic Boom
Krakowska Scena Muzyczna prezentuje Cracow Electronic Boom: By Proxy, Peter River, FORS
Kraków miastem: a) obwarzanków, b) gołębi, c) poezji śpiewanej? Cracow Electronic Boom to szansa, by dopisać kolejną opcję i pokazać, że nadaje tu również muzyka elektroniczna.


15 stycznia 2015 w Pracowni Pod Baranami (Rynek Główny 27) udowadniać będą to By Proxy, Peter River, FORS. Start: godzina 20:00. Wejście 10/15 zł. Będzie mrocznie, tanecznie, hipnotycznie.
 
 
Info o zespołach:
By Proxy:

Duet założony na początku 2011 r. Podstawą jest tu elektronika, od techno do dubstepu, plus dodatki - alternatywa, rock czy nawet metal. Na koncie mają nagrody w T-Mobile Zrób Głośniej i Skoda Auto Muzyka, koncerty w całej Polsce oraz trzy wydawnictwa - dwie EP i najnowszy pełny album “Ecotone”, który z pewnością zrobi w branży sporo szumu.

Więcej? -> https://www.youtube.com/watch?v=dKxFsiYgiwk

Peter River:
Grają indie/electronic. Świeży projekt na krakowskiej scenie prowadzony przez Piotra Ostróżkę (wokal/gitara) - znanego z duetu FRVB, współpracy z Matheo czy Rozbójnikiem Alibabą. Towarzyszą mu Ukasz Kastelik (bas/synth/chórki) i Dominika Wojtas (bębny/chórki).

FORS:
Trio odnajdujące się pomiędzy jazzem, housem, broken beatem oraz techno. Zespół tworzą Good Paul odpowiadający za produkcję i elektronikę, basista Grzegorz Sipora oraz klawiszowiec Piotr Bolanowski. Powiadają, że ich muzyka nie ma imienia. Ich muzyka posiada moc.
 
Polecamy! Zapraszamy!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners