Lipali - Upadam

CONCRETnie w Nowinkach

Już po raz czwarty Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET ma zaszczyt zaprosić Państwa do Krakowa na IV Ogólnopolską Konferencję Budowlaną Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER, która odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2014 roku w Politechnice Krakowskiej.
Celem  Konferencji jest spotkanie studentów i doktorantów Uczelni technicznych z całej Polski, mających głębsze spojrzenie na ciekawe zagadnienia z dziedziny budownictwa oraz chcących zaprezentować swoją pracę na forum ogólnopolskim i uzyskać możliwość publikacji w „Czasopiśmie Technicznym”.

Konferencja  jak co roku  poświęcona  jest tematyce „Nowoczesne projektowanie i realizacja konstrukcji budowlanych”  obejmującej konstrukcje żelbetowe, stalowe, drewniane, murowane  i sprężone (w zakresie ich projektowania, konstruowania, wzmacniania, rewitalizacji), a także zagadnieniom wykonawczym i materiałowym.

Jak co roku program Konferencji obejmuje:

• Przedstawienie referatów studentów i doktorantów
  • Konkursy referatów studentów I i II stopnia
  • Wystąpienia gości honorowych
  • Prezentacje firm branżowych
  • Dyskusje tematyczne, zainspirowane wygłoszonymi wykładami oraz referatami
  • Spotkania kameralne, specjalistyczne i promocyjne

Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest  dr hab. inż. Wiesław Ligęza, prof. PK.

Warunkiem uczestnictwa w  Konferencji jest przysłanie zgłoszenia referatu ze streszczeniem do
24 lutego 2014 roku

Więcej szczegółów na ulotce: