Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Ting Tings - That's Not My Name
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.03
2014
BezGwaru: MIROSŁAW CZYŻYKIEWICZ TRIO

BezGwaru: MIROSŁAW CZYŻYKIEWICZ TRIO

 
BezGwaru: MIROSŁAW CZYŻYKIEWICZ TRIO
Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się w klubie Gwarek 23.03. o godz. 20. Na scenie pojawi się bowiem Mirosław Czyżykiewicz Trio. Mirosław Czyżykiewicz to jedna z najważniejszych postaci w kręgach polskiej piosenki literackiej. W jego dorobku znajduje się sześć albumów zawierających zarówno autorskie piosenki, jak i interpretacje cudzych tekstów.

 

 

Oprócz Mirosława Czyżykiewicza na scenie pojawią się doskonali instrumentaliści: Hadrian Filip Tabęcki grający na instrumentach klawiszowych oraz Mariusz Jeka z klarnetem i klarnetem basowym. Warstwa instrumentalna świetnie podkreśla walory interpretacji Czyżykiewicza i wzbogaca je o różne barwy, czasem jazzujące, czasem klasycyzujące. Koncert poprowadzi wybitny polski poeta i eseista - Wojciech Kass.

 

CZYŻYKIEWICZ TRIO

23 marca 2014, godz. 20:00

Klub Gwarek,

Kraków, ul. Reymonta17.

 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners