Kobranocka - Ela, Czemu Się Nie Wcielasz

Bal na 70-lecie Politechniki Krakowskiej

VII Bal Karnawałowy Politechniki Krakowskiej zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się po raz siódmy w roku jubileuszu 70-lecia uczelni. Mimo że to dopiero siódmy taki bal, to jego tradycja sięga przełomu lat 50. i 60. XX wieku.

Bal to inicjatywa założonego w 1958 r. Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Krakowskiej. Bale stały się z biegiem lat okazją do spotkań środowiska politechnicznego, zarówno pracowników i studentów, jak i absolwentów.
Od roku 2008  bal organizowany jest już corocznie, pod patronatem rektora Politechniki Krakowskiej. W roku 2015 odbędzie się 31 stycznia w hotelu „Qubus”.