Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Imagine Dragons - Zero
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.11
2014
  Akcja rejestracji dawców szpiku na Politechnice Krakowskiej

Akcja rejestracji dawców szpiku na Politechnice Krakowskiej

 
  Akcja rejestracji dawców szpiku na Politechnice Krakowskiej
Pod patronatem Rektora Politechniki Krakowskiej i przy czynnym wsparciu studentów, po raz kolejny na terenie naszej uczelni, w dniach 26 i 27 listopada odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku w ramach projektu „Dwa wymazy & do bazy”, organizowana przez Fundację DKMS Polska.


Podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Miejsca i godziny rejestracji na kampusach PK:

1. Budynek Galerii „GIL” w godzinach 11.00-18.00
2. Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki (hol główny) w godzinach 11.00-18.00
3. Wydział Mechaniczny (budynek nr 5, hol główny) w godzinach 11.00-18.00
4. Osiedle Studenckie Politechniki Krakowskiej (budynek DS-1) w godzinach 14.00-21.00

Ambasadorami akcji na terenie Politechniki Krakowskiej są: Magdalena Sikorska, Magdalena Sypek, Marta Pasierbek, Magdalena Cholewa, Kaja Błażejowska, Luiza Niemiec, Monika Świerczek, Magdalena Bodziony, Mateusz Urbaniak, Marcin Miernik, Adam Matysiak, Przemysław Styczyński i Karolina Tomaszkiewicz.

Fundacja DKMS Polska, utworzona w 2008 roku, jest niezależną organizacją typu non-profit. Dotychczas zarejestrowała i przebadała ponad 545 tys. potencjalnych dawców.

W projekcie bierze udział ponad 100 szkół wyższych z całego kraju. W ramach dwóch edycji projektu studenckiego zarejestrowało się ponad 37 tys. osób.

 

źródło: pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners