Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cars - Sad Song
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.11
2013
„1000 miejsc” w Klubie Kwadrat

„1000 miejsc” w Klubie Kwadrat

 
„1000 miejsc” w Klubie Kwadrat
„1000 miejsc” – nowatorski projekt znanego DJ i młodej wokalistki dotrze do Krakowa. Koncert ADA SZULC & DJ ADAMUS już 30 listopada w Klubie Kwadrat. Radio Nowinki rozdaje bilety.

Kooperacja producenta i wokalistki, przy projekcie koncepcyjnym, to bardzo popularna forma współpracy poza granicami Polski. W naszym kraju mniej, ale to się właśnie zmienia: wokalistka ADA SZULC w studiu spotkała się z producentem i DJ ADAMEM JAWORSKIM (DJ ADAMUS). Razem stworzyli materiał na płytę "1000 miejsc". ADA SZULC tworzy teksty i śpiewa, zaś DJ ADMUS stworzył muzykę.

ADA SZULC znana szerszej publiczności z programu X-FACTOR. W telewizyjnym show dotarła do ścisłego finału. Pod okiem KUBY WOJEWÓDZKIEGO miała możliwość zasmakowania produkcji telewizyjnych, pracy w studio i współpracy z polskim show biznesem. Na swoim koncie ma także nagranie piosenki tytułowej do filmu BIG LOVE.
DJ ADAMUS od ponad dekady jest aktywnym producentem, djem i muzykiem. Współpracował z czołówka polskiej sceny muzycznej. Współtworzy duet producencki WET FINGERS. Dba o oprawę muzyczna programu KUBA WOJEWÓDZKI. Pracował z JANUSZEM JÓZEFOWICZEM przy musicalu ROMEO I JULIA, a także był odpowiedzialny za muzykę do filmu SALA SAMOBÓJCÓW i BIG LOVE. Jako DJ występuje na całym świecie od Nowego Jorku po Szanghaj.

Muzyka projektu "1000 miejsc" to szeroko pojęta muzyka lounge z nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, wsparta instrumentami akustycznymi. Artyści przemieszczają się miedzy gatunkami, takimi jak trip hop, chill out czy nawet bardziej utanecznione rytmy deep house.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners